Eddie Bohemia – odběr září 2022

Jack Russell teriér – 2 kluci k rezervaci (2 holky už rezervované)
Chovatelská stanice Eddie Bohemia představuje nový vrh čtyř krásných štěňat a přijímá rezervace na 2 krásně vybarvené pejsky. Štěňátka se mají moc dobře k světu a přibírají, nedávno začali koukat a pokoušejí se o první kroky. Narodili se 20.7.2022 a odběr bude možný koncem září v Praze. Rodiče jsou zdravotně testováni, matka uchovněna a otec výstavně velmi úspěšný, oba s příjemnou a veselou povahou. Štěnátka půjdou do nového domova očipovaná, očkovaná, pravidelně odčervovaná, s Europasem, kupní smlouvou, Průkazem původu a s evidenčním listem. Nemáme požadavky na výstavy, i když potenciál pejskové určitě mají. Důležitá je pro nás milující rodina, která pejska přivítá s otevřeným srdcem a bude mít dostatek času. Je vhodný i k dětem, nedoporučujeme k úplně malým.
Pište SMS nebo email. Štěňata je možné sledovat na instagramovém účtu Eddie_Bohemia
Matka: „Eddie“ Tommy Dominik – uchověna, aktivní a šikovná při agility, miláček rodiny
Otec: „Teryn“ Kronos Bohemia White Hunter: https://the-best-terriers.webnode.cz velmi úspěšný pejsek na výstavách a při sportu, více informací na uvedených stránkách.
Se psem s PP získáváte záruku, že je to skutečně dané plemeno, v PP je uvedeno několik generací předků, dále záruku řízeného a nikoliv nahodilého chovu, záruku sledování zdravotního stavu psů, vč. genetických problémů, po několik generací, záruku posuzování rodičů na výstavách, aby odpovídali standardu JRT, a také získáváte rady o chovatele.
E-mail: hamplova.lenka@gmail.com; tel. 602756140